Annelik büyük bir tecrübeymiş ve çocuk doğmadan bişey almamak gerekirmiş.

Doğum öncesi Demir için alışveriş yaparken Chicco I-Feel Ana Kucağı almıştık. Ürün gerçekten çok güzel ve konforlu. Babamızı etkileyen en önemli özelliği ise ipod bağlanılabiliyor olması. Hayalimiz Demir ana kucağında uslu uslu yatacak bizde ipod’u bağlayacağız kuzumuza şarkılar dinleteceğiz.

Tabi ki bizim filmimizde bir türlü bu sahne çekilemedi. İlk 3 ay çok gazlı olan Demir uzun bir süre kucakta hopidi dolaştırıldı, sonra tecrübeli annelerden titreşimi ana kucağı önerisi geldi ve koşarak Joker’den Fisher – Price titreşimli ana kucağı alındı. Chicco’nun üçte bir fiyatı olan bu ana kucağını yapanlara ne kadar dua ettiğimi anlatamam. Bence gazlı çocukların annelerinin duaları ile Fisher-Price ana kucağı geliştirenler kesin cenneti garantiledi.

Bu nedenle Chicco uzun bir süre kenarda melün melün durdu. Son zamanlarda Demir’e sürekli aktivite yaratmamız gerektiği için evin çeşitli yerlerine Demir eşyaları yaymaya başladık. Bu dönemde de Chicco ana kucağı tekrar hayatımıza girdi. Bizim hayatımıza girdi de Demir pek yatay durmak istemiyor o ayrı mesele.  Bu ürünün çok yakında hayatımızdan çıkacağını belirtmem gerekiyor.

About The Author

Leave a Reply

Your email address will not be published.