Bu hafta sonu Yasemin’le oyun grubunu başlattık. Grubun 2 büyük ama küçük erkeği başbaşa olamasa da bi çatı altında 2 saat kadar oynadılar. Aman bizde nası olsa abi var, Kerem sosyal büyüyor diye havalanan ben aslında mink erkeğimin yaşıtı ile nasıl oynaması gerektiğini bile bilemediği fark ettim. Oyun grubunun detaylarını ve katılımdaki paylaşımlarımızı ayrıca yazacağım.

Oyun grubu sadece bebek için etkin değil tabi. Bu sürede anneler de paylaşımda bulundukları için bana da çok iyi geldi. Son 2 hatfadır Kerem’e ayakkabı almam gerek. Ne alsam? Strite rite diyolar Pediped diyolar. E ben Emre’de Chicco kullanmıştım. Napsak derken. Hooop bi tecrübe bana yön verdi. Ve Arda oyun grubuna Pediped ayakkabıları ile katıldı.

Hemen ertesi gün alışveriş merkezinde aldık soluğu. Kerem için 1 çift yazlık Pediped alındı. Ve sonuç; ayakkabıdan mı bilmem ama aynı gün Kerem parkta yürüyordu. İlk adımları ilk adım ayakkabısı ile tamamlandı.

Pediped’in neyini sevdim?

  • Rahat giyiliyor
  • Tabanı yok. Altta deri var sadece. Bu da taban gelişimini destekliyor ve aynı zamanda da deformasyonu engelliyor. Mesela bugüne kadar Puma patik kullanmıştık. Onda hemen tabanda yıtılma başlamıştı. Dış giyim için uygun değil yani.
  • Çok fazla model var. Ben hemen yazlık, açık olan modeli seçtim.
  • Rahat giyiliyor.

Pediped’in sevmediğim yönü

  • Pahalı. Bi 99TL bayılıp geliyosunuz. Joker’de 150TL üstüne 20TL indirim vardı da orda bi 80 e inmiş oldu işte. Satın almak için bi sonraki hedef Unnado

Keyifli yürümeler…

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.