Ebevynler için sağlık herşeydir. Heleki benim valide ve peder için konu 1. ehemmiyette. Yeni evimize taşınırken diğer odalara olduğu gibi Emre’nin odası için de halı alındı. Sağlık herşey olduğu için seçim yünlü halıdan idi. Sentetik olmayacak, çocuk üzerinde oynarken, yatarken vs rahat edecek. Buraya kadar tamam ama bi yerde de çocuk odası bu. Şöle canlı canlı renkleri olsa, üzerinde arabalarımızı sürsek fena mı olur derken başladım internetten oyun halısı aramaya.

Oyun halısı deyince önce bebek oyun örtüleri çıkıyor bolca. Sonra biraz daha uğraşınca İvi halıyı buldum. Emre için resimdeki içinde bolca araba yolu olan modeli seçtik. Bayıldı. Günlerce yarışlar yaptık üzerinde.

Sadece görsellikle kalmayıp farklı avantajları da var. Bi kere makine dokuma bile olsa iyi bir yün halıya göre %50 daha ucuz. İkincisi yün halı iyi güzel ama bunda öyle yündeki gibi tüy dökme olmuyor. Rahat temizleniyor. Antialerjik olduğunu söylüyorlar, bilemem test etmedim.

Sonra Kerem gelince O’nun odasındaki halıyı da yine İVİ halı ile yenilemek istedik. Ona da yeşil, çitlik dekorlu olanı seçtik.

Nereden buluruz bu İVİ halıyı derseniz, hepsiburada.com’dan online alabilirsiniz. ara ara unnado’da kampanyası da oluyor. Onu da takip etmekte fayda var. http://www.ivi.com.tr/v2/ ise firmanın kendi web sitesi. Burada da tüm koleksiyon mevcut.

Bol eğlenceler…

 

 

About The Author

3 erkek aşığı bir çatlak mühendis anne --> https://twitter.com/gulaytayfur

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.