Kerem’in suyun içinde kendi başına yüzdüğünü düşünemiyorum!

Geçenlerde sevgili Özlem bana bi haber bülteni iletti. Konu aquababies idi. 2 çocuk annesi macera arayışlı anne ben merakla okumaya başladım. Sonrasında da doğal annelerle başladık araştırmaya, konuşmaya.

Şimdilerde hafta sonu grubun açılmasını bekliyoruz. Ekibin büyük çoğunluğu seferber oldu. Kararlıyız bebekleri kendi doğallığında yüzdüreceğiz.

Nedir aquababies derseniz?

Aquababies çocuğunuzun gelecekte alacağı yüzme derslerinin tabanını oluşturan bir program. 20 yıl önce kurulmuş ve bir İngiliz markası. Dolayısı ile sadece İstanbul veya sadece Türkiye’de değil, dünya çapında eğitimleri var. Program, küçük çocukların gücünü, dayanıklılıklarını ve becerilerini geliştirirken aynı zamanda havuzda ebeveynleri ile birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Siz de çocuğunuzla birlikte suya giriyorsunuz. Buradaki asıl amaç sizin de çocuğunuza yüzmeyi öğretebilmenizi öğretmek.

Eğitimi kur kur düzenlemişler. Her kurun ücreti 375 TL. Süre olarak derseniz de her kur 5 hafta sürüyor. Bu 5 hafta boyunca bebeğiniz ile birlikte haftada 1 kere 30dk lık bir eğitim alıyorsunuz. Nerede olduğunu merak ediyorsanız korkmayın İstanbul’un her iki yakasında da eğitimler düzenleniyor. Avrupa yakasında Levent Mövenpick otelinin kapalı havuzunda, Anadolu yakasında ise Kadıköy Hilton havuzu kullanılıyor. Ayrıca eğer en az 4 kişilik bir ekipseniz ve uygun havuzu ayarlayabilirseniz aynı ders ücretinden istediğiniz yerde de dersler alabiliyorsunuz.

Biz heyacanla sıramızı bekliyoruz.

Bu konuda deneyimleri olan anneler varsa yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Yoksa da çok geç değil yakında bizim olacak, buradan takip edebilirsiniz…

About The Author

3 erkek aşığı bir çatlak mühendis anne --> https://twitter.com/gulaytayfur

Leave a Reply

Your email address will not be published.