Kerem 2. oğlum

Abimiz ie aramızda 4,5 yaş var

Kerem’in bebek arabası maceramızı yazmıştım bi aralar. Tekrar okumak isteyenler buradan buyursunlar.

O zamanlar arabayı alırken yaw benim bi de büyük oğluşum var, kullanımda bunu da düşünmem gerek dememiştim pek. Sanırım hangi bebek arabasını almam gerektiğine yarım saat içinde karar verip arabayı alıp yüklenip eve geldiğimden olsa gerek…

Ama şimdilerde 2. ye hamile arkadaşlarıma bebek arabası tavsiyelerim şöyle oluyor;

 • Puset türü değil de kol tutma yeri bütün olan arabalardan seçin. Böylece sokakta yürürken bir elinizle büyüğünüzü tutarken diğer elinizle arabayı rahatça kullanabiliyorsunuz.
 • Küçük arabasında ohh keyif içinde kurulurken büyüğünüze de yer açmak isterseniz bugaboo, orbit baby ve  stokke’de ek satılan büyük çocuk aparatları var. O da ne diyenler için hemen resmini ekliyorum.
 • Bu bahsettiğin bebek arabaları çok pahalı derseniz de aynı aparatı ikinci çocuk aparatı olarak her türlü pusete entegre olan ürünler var. Nerden bulurum derseniz Joker’de satılıyor.
Tek çocuk tembel işidir, çok çocuk sevgi katlamasıdır, 2 de güze rakamdır diyen anneler içindi.
Bebişlerinizle her zaman birlikte, sevgiyle kalın!

About The Author

3 erkek aşığı bir çatlak mühendis anne --> https://twitter.com/gulaytayfur

6 Responses

 1. gökçe

  Ben bu aparatı kullandım oldukça faydalı, sadece biraz ittirirken sıkıntı oluyor ama iki küçük çocuğu olanlara tavsiye edebilirim.

  Cevapla
 2. gökçe

  Chicco nun triosundandı. ama aparatım daha degişik ona uygun birsey arabanın ayaklarına monte ediliyor, Çok pratik bişey kullanmadıgım zaman arabanın kolluna asabiliyorum.

  Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.